Hallitus

 MaO:n vuoden 2020 hallitus

(Hallituksen tavoitat parhaiten sähköpostilla osoitteesta mao-hallitus[at]helsinki.fi)

Puheenjohtaja: Olivia Halme (olivia.halme[at]helsinki.fi)

Varapuheenjohtaja: Amanda Ojasalo (amanda.ojasalo[at]helsinki.fi)

Taloudenhoitaja: Inka Tuiskula (inka.tuiskula[at]helsinki.fi)

Sihteeri: Elias Hirvikoski (elias.hirvikoski[at]helsinki.fi)

Opintovastaava: Sanya Schubak (sanya.schubak[at]helsinki.fi)

Huvipäällikkö: Eemil Becker (eemil.becker[at]helsinki.fi)

Tilamestari: Aapo Keinänen (aapo.keinanen[at]helsinki.fi)

Tuutorivastaava: Julia Salmi (julia.h.salmi[at]helsinki.fi)

Liikuntavastaava: Alex Naumanen (alex.naumanen[at]helsinki.fi)