Hallitus

 MaO:n vuoden 2021 hallitus

(Hallituksen tavoitat parhaiten sähköpostilla osoitteesta mao-hallitus[at]helsinki.fi)

Puheenjohtaja: Julia Salmi (julia.h.salmi[at]helsinki.fi)

Varapuheenjohtaja: Vilma Kaukavuori (vilma.kaukavuori[at]helsinki.fi)

Taloudenhoitaja: Emma Taalikka (emma.taalikka[at]helsinki.fi)

Sihteeri: Iiris Turunen (iiris.j.turunen[at]helsinki.fi)

Opintovastaava: Siiri Nyman (siiri.k.nyman[at]helsinki.fi)

Tuutorivastaava: Elias Hirvikoski (elias.hirvikoski[at]helsinki.fi)

Tilamestari: Erkki Järvinen (erkki.jarvinen[at]helsinki.fi)

Työelämävastaava: Kirsi Ylinen (kirsi.ylinen[at]helsinki.fi)

Liikuntavastaava: Leo Niemi (leo.niemi[at]helsinki.fi)

Huvipäällikkö:  Ilari Leino (ilari.leino[at]helsinki.fi)